Jau greitai

Helovynas Kirkilų pramogų parke 2023

Kadaise ryškios cirko palapinių spalvos dabar išblukę, o muziką pakeitė tylūs paklydusiu sielų alsavimai… apleista cirko aikštė, apgriuvę atrakcionai ir išblukę plakatai, kuriuose šmėžuoja pasakojimai apie patirtus siaubus... Legenda byloja, kad cirkas buvo prakeiktas, jį persekiojo tragiško likimo ištiktų atlikėjų sielos.. .paslaptingi dingimai ir nepaaiškinami įvykiai vyksta toliau, apgaubdami vaiduoklišką cirką baimės ir intrigų šydu.. įžengus pro girgždančius įėjimo vartus, atmosfera sutirštės, oras taps sunkus, klausa įsitemps ir regėjimas suprastės..

Kviečiame į stebinantį, gąsdinantį, netikėtą, intriguojantį - HELOVYNO renginį, Kirkilų pramogų parke. Prižadame, kad tai bus labiausiai stulbinantis sezono renginys. Šiemet Jums pristatome užburiantį- Šiurpinančio cirko, tematikos parką, kuriame sukursime nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir ieškantiems šiurpą keliančių įspūdžių.

Pasiruoškite širdį stabdančio siaubo ir makabriškų stebuklų metui, kai riba tarp realybės ir košmarų išsilieja..

Siaubo cirke jūsų laukia:

Nepakartojamai ir unikaliai dekoruotas šiurpinančio cirko tematikos parkas: tik įžengę į parką, pateksite į šešėlyje slypinčių grėsmingų klounų karalystę, kurioje įspūdingos rankų darbo dekoracijos, išsidėsčiusios visame parke paliks nepakartojamą įspūdį, o netikėtai atgyję klounai išbandys jūsų baimės ribas;

Šiurpinančio cirko palapinė : Patekus į mūsų vaiduokliško cirko palapinę, susidursite su išprotėjusiais klounais, klaikiais ir kraupiais tikrų cirko artistų pasirodymais. Kiekvienas jų pasirodymas išmėgins jūsų baimės ribas – nuo ugnimi alsuojančių keistuolių iki akrobatų, nepaisančių mirties.

Klouno grimerinė: išdrįskite įžengti į kraują stingdančią klouno grimerinę, kurioje savo pasirodymui ruošiasi pats šiurpiausias Klounas.

Ateities palapinė: pažvelkite į ateitį arba atskleiskite savo tamsiausias paslaptis mūsų paslaptingai būrėjai;

Siaubo namas: čia kiekviename žingsnyje susidursite su tamsiais koridoriais, klaikiais kambariais ir bauginančiais netikėtumais. Nuo kraują stingdančių riksmų iki šiurpių susitikimų su namo gyventojais.

Vaikų zona: mažiausius parko svečius kviesime į užburiančią vaikų zoną. Čia jų lauks daugybė moliūgų, nuostabios, dekoracijos, žaidimai bei draugiškas klounas ( ši zona puikiai tiks ir silpnesnių nervų lankytojams)

Bauginančių karusėlių zona : išbandykite savo drąsą velniškai baisiose karusėlese;

Grėsmingi užkandžiai: pasimėgaukite siaubingai skaniais skanėstais ir stulbinančiais gėrimais mūsų užkeiktuose maisto kioskuose ;

Įspėjimas: šis renginys nėra skirtas silpnaširdžiams. Įeikite savo valia ir būkite pasirengę susidurti su savo giliausiomis baimėmis.

Nepraleiskite orginaliausio Helovino renginio metuose! Prisijunkite prie mūsų Šiurpinančio cirko renginio, kurio niekada nepamiršite.

Data: Spalio 13-lapkričio 5 d

Laikas: 15.00-22.00val

Vieta: Kirkilų pramogų parkas Adresas: [Mokyklos g. 13, Kirkilų k., Biržų r. Sav.]

Bilietus įsigysite atvykę į parką

Kaina -8 Eur; Vaikams iki 6 metų -4 Eur; Vaikams iki 2 metų nemokamai; Grupėms, didesnėms nei 10 asmenų taikoma 10 %nuolaida

Rezervacija reikalinga tik didesnėms grupėms: +37062311410 Netrukus pradėsime platinti elektroninius bilietus